Registrácia »
Obnovenie hesla »

Vyskúšajte si niektorú z lekcií zadarmo a pridajte sa k nám!

Flexi

FRONT SPLIT — BEGINNERS L1

 • Začiatočník
 • 43
 • 479 minút

FRONT SPLIT PRE ZAČIATOČNÍKOV — Každý musíme našu cestičku za Flexibilitou niekde začať a práve preto sme vytvorili tento 30 dňový plán, v ktorom ťa budeme sprevádzať radiť ti a motivovať od dňa ku dňu až kým to hravo zvládneš :) Rozklikni program a ideme na to ! :)

Flexi

BACK BEND — BEGINNERS L1

 • Začiatočník
 • 17
 • 192 minút

PROGRAM PRE ZAČIATOČNÍKOV — Rozhýbanie Ramien a Spodnej časti Chrbtice :) tento program bude pre Vás skvelým doplnkom na ceste k mobilnej a zdravej chrbtici :)

Workout

TUTORIALY — AKO NA TO ?!

 • Všetky levely
 • 12
 • 34 minút

V týchto videách si podrobnejšie ukážeme a detailnejšie vysvetlíme rôzne cviky zo sveta kalisteniky :)

Workout

SUMMER BODY — ZAČIATOČNÍK

 • Začiatočník
 • 5
 • 75 minút

Jednoduché ale Intenzívne, také budú tréningy v tejto sérii, kde sme pre Vás vybrali jednoduchšie verzie cvikov, avšak vo vysokej intenzite pre čo najlepší a najrýchlejší progress ! :) Určite to zvládnete a výsledky na seba nenechajú dlho čakať ! :) Poďte do toho — som v tom s Vami :)

Pozrieť všetky tréningy 

Recenzie

Chcem pochváliť skvelú prácu majiteľov NoLimits gymu Maťa a Ninku, ktorí počas korona vírusu nezaháľali a využili čas k vytvoreniu online platformy s množstvom cvikov! Jednotlivé tréningy sú vo videu dôsledne vysvetlene. V prípade náročnejších cvikov, tréneri vysvetlia aj ľahšiu alternatívu (chvalabohu :-)). Mne osobne vyhovuje aj tempo jednotlivých cvikov, preto si viem pustiť ktorýkoľvek tréning, vypnúť hlavu a podľa pokynov cvičiť s trénerom pred TV.

— František F., Bratislava

Rýchle a účinné tréningy na celé telo, za minimum času maximálny workout. Tréningy si zapnem aj keď som unavený a nevládzem lebo ma vždy nakopnú po náročnom dni, vypnem hlavu a idem. Super formovačka na každú partiu.

— Michal D., Bratislava

Ninkine flexi videa sú riadna makačka, ale vždy pri každom cvičení vidím na sebe pokroky, zlepšujem sa v držaní tela aj ohybnosti. Ninka vysvetli každý pohyb, techniku, na čo si dávať pozor, co mne osobne veľmi pomáha, aby som to technicky zvládla správne. Okrem toho ma Ninka nabije takou pozitívnou náladou, že sa okamžite teším na nový tréning!

— Janka H., Bratislava

Zatiaľ som vyskúšal z online gym-u len workout core 10, keďže potrebujem trošku vyrysovať tú pneumatiku na bruchu pred letom, a musím povedať, že vrelo odporúčam!!! Core 10 je akurát rozbíjačka, keď ste pracovne vyťažený a na tréning máte len chvíľku do dňa. Kvalitne sa spotíte, brucho bude trpieť a vy budete mať skvelý pocit po docvičení, lebo tréningy sú náročné, no Maťo ich vysvetľuje akurát takým spôsobom, aby sa zapotil, či už začiatočník alebo dlhoročný fitnesák. Odporúčam vám Core 10 skombinovať s workoutami s expanderom. Je to hrot…

— Martin O.

Získajte neobmedzený prístup ku všetkým Online Gym video tréningom teraz iba za € 23,00/mesiac € 15,90/mesiac (akcia platí do 27. 11. 2020)

Zaplatiť jednorazový vstup na mesiac(možnosť predĺžiť na 3 mesiace teraz za výhodnú cenu € 39,90 — € 13,30/mesiac)