Registrácia »
Obnovenie hesla »

O nás

Ninka Peráčková

Zakladateľka značky No Limits, majiteľka štúdia a hlavná trénerka.

[ viac o mne… ]

Mojím snom bolo robiť čo je mojou vášňou, robiť to s láskou pre ľudí, robiť to úplne inak ako ostatní a so 110% nasadením. Chcem ľuďom odovzdávať pocity, že každý z nás je výnimočný taký aký je, či je človek mladší/starší, začiatočník či pokročilý, či má alebo nemá športový background, každý z nás ma právo na radosť zo seba samého. Prostredníctvom nádherného športu ako je Pole Dance som v nich tieto pocity štastia, radosti a sebadôvery chcela prebudiť.

Štúdia, v ktorých som mala workshopy
  • Pole dance academy — Trnava
  • Shouhei Pole dance — Praha
  • Citadela Mefisto — Brno
  • Pole art dance studio — Prešov
  • Trendigo pole dance studio — Praha
  • Allegra pole dance studio — Nové Zámky

Martin Viedenský

Spolumajiteľ a hlavný coach Workout / Calisthenics v našom No Limits gyme.

Dalma Agocsová

Inštruktorka Pole Dance.

[ viac o mne… ]

Už od detstva som mala tak povediac „prsty vo všetkom“ čo sa týkalo pohybu, no nič ma nezaujalo na dlhšiu dobu. A tak raz prišiel rad aj na Pole dance. Povedala som si, že vyskúšam a uvidím.

Som rada, ze sa tak stalo, pretože odvtedy som týmto športom uchvátená, fascinuje ma, stal sa mojou súčasťou, mojou vášnou, totálne som mu prepadla. Preto som veľmi štastná, že môžem robiť niečo, čo ma napĺna a baví. V našom štúdiu som našla druhú rodinu. Teším sa na každý jeden tréning, na každú jednu žienku, ktorú tam stretnem. Sme skrátka viac ako len inštruktor a žiak, navzájom si pomáhame, radíme si a spolu prechádzame životom.

Evamária Budáčová

Inštruktorka Baletu pre dospelých.

[ viac o mne… ]

Technika klasického tanca je pre mňa súčasťou môjho života od 13-tich rokov a venujem sa jej doteraz. Pre mňa znamená základ každého tanečného štýlu, ale nesie so sebou mnoho zdravotných aj iných výhod. Učí nás správnemu držaniu tela, spevňuje svalstvo celého tela, učí ladnosti pohybu, rozvíja koordináciu a tvorivý potenciál jednotlivcov. 

Balet je tu pre nás všetkých, bez obmedzenia veku a tanečných skúseností!

Verím, že si ho dokážu spolu so mnou ľudia zamilovať tak, ako ja.

Kristína Kunáková

Inštruktorka Aerial Silks/ Aerial Hoop/ Flexi/ Handstand