Registrácia »
Obnovenie hesla »

O nás

Ninka Peráčková

Zakladateľka značky No Limits, majiteľka štúdia a hlavná trénerka.

[ viac o mne… ]

Mojím snom bolo robiť to,čo je mojou vášňou, robiť to s láskou pre ľudí, robiť to úplne inak ako ostatní a so 110% nasadením. Chcem ľuďom odovzdávať pocity, že každý z nás je výnimočný taký aký je, či je človek mladší/starší, začiatočník či pokročilý, či má alebo nemá športový background, každý z nás ma právo na radosť zo seba samého. Prostredníctvom nádherného športu ako je Pole Dance som v nich tieto pocity štastia, radosti a sebadôvery chcela prebudiť.

Štúdia, v ktorých som mala workshopy
  • Pole dance academy — Trnava
  • Shouhei Pole dance — Praha
  • Citadela Mefisto — Brno
  • Pole art dance studio — Prešov
  • Trendigo pole dance studio — Praha
  • Allegra pole dance studio — Nové Zámky

Martin Viedenský

Spolumajiteľ a Calisthenics tréner nášho No Limits Gym-u

[ viac o mne… ]

Šport je odjakživa súčasťou môjho života v akejkoľvek podobe a vždy som vedel, že raz toto svoje "hobby" premením na "prácu" ktorá ma bude baviť a túto radosť zo športu budem odovzdávať aj ďalej, pretože pohyb je jeden z najlepších liekov a verím, že každý naozaj každý si ho zaslúži :) 

Nech je človek začiatočník, pokročilý, starší/mladší, žena/muž s akýmkoľvek backgroundom, každému sa snažím vždy čo najviac pomôcť, na tréningu sa snažím pre ľudí roztrhať, pretože ma nepoteší nič viac, ako keď vidím spokojné tváre, ktoré možno do gym-u prišli unavené po práci ale práve tréning je to, čo im deň či náladu zlepší :) 

Som prvým Majstrom a Reprezentantom Slovenska v Kalistenike/Street Workout-e či certifikovaným "Elite Coach-om" svetovej organizácie kalisteniky, mal som to šťastie, že som počas svojej súťažnej "éry" povyhrával rôzne súťaže doma či v zahraničí a mal tú príležitosť stretnúť sa s najlepšími atlétmi a trénermi zo sveta Kalisteniky, čo mi umožnilo rozšíriť svoj "arzenál" vedomostí, s ktorými sa momentálne denno denne delím so všetkými klientmi v našom No Limits :) 

Mojou najväčšou snahou na tréningoch Kalisteniky/Workout-u v No Limits je, aby každý klient mal obrovský kus mojej pozornosti pri ktorej mu pomôžem s technikou, nastavením cviku/obtiažnosti a jeho progressom :)

Verím, že správny tréner by mal vedieť vysvetliť jednou jednoduchou vetou aj ten najzložitejší prvok tak, aby každý hneď videl a vedel, čo sa bude diať, čo a ako má precvičiť, nemusel sa trápiť odborným/cudzím označením svalov/cvikov/pohybov a tak si dobre zatrénoval, zrelaxoval a hlavne sa pohybom zabavil :) 

Teším sa na Vás v No Limits ! :) 

Dalma Agocsová

Inštruktorka Pole Dance/Power Yoga

[ viac o mne… ]

Už od detstva som mala tak povediac „prsty vo všetkom“ čo sa týkalo pohybu, no nič ma nezaujalo na dlhšiu dobu. A tak raz prišiel rad aj na Pole dance. Povedala som si, že vyskúšam a uvidím.

Som rada, ze sa tak stalo, pretože odvtedy som týmto športom uchvátená, fascinuje ma, stal sa mojou súčasťou, mojou vášnou, totálne som mu prepadla. Preto som veľmi štastná, že môžem robiť niečo, čo ma napĺna a baví. V našom štúdiu som našla druhú rodinu. Teším sa na každý jeden tréning, na každú jednu žienku, ktorú tam stretnem. Sme skrátka viac ako len inštruktor a žiak, navzájom si pomáhame, radíme si a spolu prechádzame životom.

Evamária Budáčová

Inštruktorka Baletu/Latino/Contemporary/Flexi :)

[ viac o mne… ]

Technika klasického tanca je pre mňa súčasťou môjho života od 13-tich rokov a venujem sa jej doteraz. Pre mňa znamená základ každého tanečného štýlu, ale nesie so sebou mnoho zdravotných aj iných výhod. Učí nás správnemu držaniu tela, spevňuje svalstvo celého tela, učí ladnosti pohybu, rozvíja koordináciu a tvorivý potenciál jednotlivcov. 

Balet je tu pre nás všetkých, bez obmedzenia veku a tanečných skúseností!

Verím, že si ho dokážu spolu so mnou ľudia zamilovať tak, ako ja.

Kristína Kunáková

Inštruktorka Aerial Silks/Aerial Hoop/Flexi/Pole Dance/Handstand