Registrácia »
Obnovenie hesla »

"Six Pack" je jeden z najčastejších cieľov každého makača a ja vám ho chcem dopriať aj týmito lekciami :) Okrem toho, že brušné svaly esteticky dotvárajú takú cieľovú, atletickú postavu, ich pevnosť je veľmi dôležitá pri akomkoľvek športe či bežnej dennej činnosti. Okrem tréningov na brucho tu nájdete aj zmiešané tréningy na nohy a vrch tela, bez ktorých by to nefungovalo :)

  • Level: Mierne pokročilý
  • Počet lekcií: 13
  • Celkový čas: 115 minút
  • Vybavenie/pomôcky:Hrazda

SIX PACK, KOCKY, PEKÁČ, ABS — NAZVIME TO AKO CHCEME VŠETCI TO POZNÁME A VEĽKÁ ČASŤ Z NÁS TO NAOZAJ CHCE DOSIAHNUŤ :) 

Tieto tréningy budú zamerané práve na získanie toho vysnívaného "six packu", bude to drsné bude to páliť bude to intense ale bude to stáť za to ! :) 

Okrem tréningov zameraných čisto len na "brušné/povrchové" svaly tu nájdete aj tréningy na nohy, ktoré su neoddeliteľnou súčasťou pri získaní brušného svalstva + samozrejme tréningy na vrch tela, kde použijeme cviky, ktoré parádne aktivujú aj brucho :) 

Pre niekoho to môže byť dlhšia a náročnejšia cesta, niekomu to bude trvať kratšie, no verím, že ak vydržíte, zamakáte, dáte do toho pravideľnosť a disciplínu v tréningu aj v strave, tak to určite zvládnete a dočkáte sa :)

SÚ 2 SPÔSOBY AKO TRÉNOVAŤ TENTO PROGRAM : Basic / Intense

1. Pri spôsobe Basic máme na každý deň Jeden tréning — najlepšie v poradí v akom sú zoradené nižšie v programe — rest days resp oddychové dni si dávame podľa potreby, tzn. ak si "OK" makáš každý deň, ak nevládzeš dáš si deň oddych — ide o rýchle, skladbou jednoduchšie tréningy a týmto štýlom môžeš trénovať častejšie :) 

2. Pri spôsobe Intense, trénujeme často aj 2x denne ! ako je rozpísane nižšie Tréning č. 1 — Prvá časť / Druhá časť —  to sú dni, kedy buď dáš tréning napr ráno + večer, prípadne oba tréningy spojíš dohromady :) samozrejme je tento spôsob aj náročnejší ale predsa čo je jednoduché :) 

Poďme na to ! :) 

Som v tom s vami — Maťo

#benolimits

Video lekcie

Získajte neobmedzený prístup ku všetkým Online Gym video tréningom za výhodné ceny:

1 mesiac

€ 23,00

(jednorazová platba)

3 mesiace

€ 54,00

(jednorazová platba, iba € 18,00/mesiac)

12 mesiacov

€ 144,00

(jednorazová platba, iba € 12,00/mesiac)